Belfer 2 - ile odcinków

Belfer 2 - ile odcinków
Autor Marta Hanek
Marta Hanek08.01.2024 | 7 min.

belfer 2 ile odcinkow - to pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnego serialu TVN, którego pierwszy sezon z młodym i charyzmatycznym nauczycielem Tomaszem Jankowskim w roli głównej zdobył uznanie widzów. W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć, ile odcinków będzie liczyć drugi sezon Belfra, kiedy możemy spodziewać się jego premiery, jakich bohaterów zobaczymy tym razem oraz gdzie będzie można obejrzeć nowe odcinki.

Kluczowe wnioski:
 • Drugi sezon Belfra będzie liczył 8 odcinków.
 • Data premiery zaplanowana jest na 2024 rok.
 • W nowych odcinkach powrócą dobrze znani bohaterowie z pierwszego sezonu.
 • Belfer 2 będzie dostępny na platformie Player.pl.
 • Akcja osadzona będzie w tej samej szkole, a fabuła skupi się na dalszych losach głównych bohaterów.

Ile odcinków ma Belfer 2

Z nieoficjalnych informacji wynika, że drugi sezon serialu Belfer 2 będzie liczył 8 odcinków. Dla porównania, pierwszy sezon miał ich 6. Twórcy zdecydowali się więc na nieco dłuższą opowieść i rozwinięcie wątków znanych bohaterów. Odcinki prawdopodobnie będą emitowane co tydzień na platformie Player.pl.

Odcinki 2 sezonu Belfra mają trzymać w napięciu i dostarczać wielu zwrotów akcji. Będzie w nich sporo dramaturgii, ale także typowego dla tego serialu czarnego humoru i ironii. Fani Belfra na pewno nie będą się nudzić.

Długość odcinków Belfer 2

Podobnie jak w pierwszym sezonie, poszczególne odcinki Belfer 2 będą trwać około 45 minut. Jest to standardowa długość dla seriali obyczajowych emitowanych w telewizji. Dzięki temu twórcy mają wystarczająco dużo czasu, aby rozwinąć fabułę i pokazać widzom więcej wątków z życia głównych bohaterów.

Odcinki Belfer 2 są już w większości nakręcone. Prace na planie zakończyły się w grudniu 2022 roku. Teraz trwają ostatnie prace montażowe i postprodukcyjne, aby serial był gotowy do premiery w 2024 roku.

Kiedy premiera 2 sezonu serialu Belfer

Premierę drugiego sezonu Belfer 2 zaplanowano wstępnie na 2024 rok, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie będzie to pierwsza połowa przyszłego roku.

Stacja TVN, która zamówiła 2 sezon serialu, nie chce na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów. Na oficjalnym koncie Belfra na Facebooku pojawiła się jednak zapowiedź, że już wkrótce zostanie ujawniona data premiery.

Dlaczego Belfer 2 tak długo powstawał

Między emisją pierwszego i drugiego sezonu Belfer 2 minęły prawie 3 lata. Dlaczego tak długo czekaliśmy na nowe odcinki? Powodów było kilka.

Przede wszystkim pandemia COVID-19 mocno utrudniła prace na planie. Część zdjęć musiała zostać przesunięta ze względów bezpieczeństwa. Poza tym twórcy chcieli dobrze przemyśleć koncepcję fabuły kolejnych odcinków, aby sprostać wysokiemu poziomowi pierwszego sezonu.

Czytaj więcej: Seriale 2017/18 - Najlepsze seriale do obejrzenia w 2021

Bohaterowie i aktorzy w Belfer 2

W drugim sezonie Belfer 2 z pewnością powrócą dobrze znani bohaterowie. W roli głównej ponownie zobaczymy oczywiście Piotra Głowackiego jako Tomasza Jankowskiego. Aktor w jednym z wywiadów zdradził, że tym razem jego postać będzie mierzyć się z jeszcze poważniejszymi problemami, zarówno osobistymi, jak i zawodowymi.

Belfer w drugim sezonie znów będzie musiał stawić czoła wielu trudnym sytuacjom, które wystawiają na próbę jego cierpliwość, opanowanie i umiejętności pedagogiczne. Ale przekonacie się sami, oglądając nowe odcinki - mówi Piotr Głowacki o swojej roli.

Wiemy też, że na ekranie zobaczymy ponownie Kingę Preis jako Dyrektor Wiktorię Prandotową, Bartosza Gelnera grającego Marcina Poloka oraz Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik w roli Hani Jankowskiej, matki głównego bohatera.

Nowi aktorzy i postacie w 2 sezonie

Oprócz znanych twarzy, w Belfer 2 pojawią się także nowi aktorzy, którzy zagrają świeże, intrygujące postaci. Na razie szczegóły są trzymane w tajemnicy, ale z pewnością dostarczą wielu emocji i niespodziewanych zwrotów akcji w fabule serialu.

Mówi się również o gościnnych występach znanych polskich aktorów, którzy wcielą się w barwne role epizodyczne. Kto dokładnie pojawi się w Belfer 2? O tym przekonamy się w momencie premiery serialu.

Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki Belfer 2

Belfer 2 - ile odcinków
Platforma Dostępne odcinki
Player.pl Wszystkie odcinki
Netflix Brak

Belfer 2 będzie dostępny przede wszystkim na platformie Player.pl. To właśnie tam zadebiutuje, a nowe odcinki mają być publikowane co tydzień po premierze. Później cały sezon trafi prawdopodobnie także do serwisu Netflix, podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszego sezonu.

Warto dodać, że aby obejrzeć 2 sezon Belfer 2 na Player.pl, trzeba będzie wykupić subskrypcję. Obecnie dostępne są różne pakiety - od bezpłatnego z limitowaną biblioteką filmów i seriali, przez pakiety ze standardowym i rozszerzonym katalogiem. Ceny zaczynają się od 15 zł miesięcznie.

Obejrzyj za darmo pierwszy sezon Belfra

Jeśli ktoś chce nadrobić pierwszy sezon przed premierą Belfer 2, nadal ma taką szansę. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne za darmo (z reklamami) w serwisie Player.pl. Można je obejrzeć na komputerze, smartfonie lub tablecie, po zalogowaniu do serwisu.

Fabuła Belfer 2 - o czym będzie 2 sezon

Akcja Belfer 2 rozgrywać się będzie w tej samej szkole co pierwszy sezon. Ponownie przeniesiemy się więc do liceum imienia Anny Wazówny w Warszawie, gdzie swoją pracę kontynuuje tytułowy Belfer.

Tym razem Tomasz Jankowski będzie zmagał się nie tylko ze skomplikowanymi nastolatkami i problemami wychowawczymi, ale także zawirowaniami osobistymi. Jego życie uczuciowe ulegnie poważnym komplikacjom, na co nakładać się będą problemy w pracy. Belfer będzie więc mierzył się z wieloma wyzwaniami na raz.

Oprócz głównego wątku z Tomaszem Jankowskim, w Belfer 2 pojawią się także nowe, poboczne historie z życia uczniów oraz innych pracowników szkoły. Mamy więc gwarancję, że 2 sezon dostarczy jeszcze więcej wciągających perypetii i dramatycznych zwrotów akcji.

Kontynuacja historii znanych bohaterów

Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy Julki i Darka, w których wcielają się Vanessa Aleksander i Filip Gurłacz. Przekonamy się też, co nowego wydarzy się w związku Kingi Preis i Cezarego Pazury grających parę dyrektorską. Z pewnością nie zabraknie zaskakujących wydarzeń!

Belfer 2 - najlepsze sceny i najciekawsze wątki

Wśród najciekawszych scen i wątków w Belfer 2 z pewnością znajdą się:

 • Perypetie uczuciowe Tomasza Jankowskiego i zawirowania w jego życiu prywatnym
 • Problemy wychowawcze z trudną klasą i konflikt Belfra z rodzicami uczniów
 • Walka o stanowisko dyrektora szkoły i knowania Wiktorii Prandoty
 • Wątek narkotykowy z udziałem jednego z uczniów
 • Nieoczekiwany zwrot akcji związany z ciążą nauczycielki chemii

Miejmy nadzieję, że twórcy zaskoczą nas jeszcze wieloma ciekawymi scenami i wątkami fabularnymi. Postarają się na pewno, aby 2 sezon Belfer 2 dostarczył równie mocnych emocji co pierwsza seria odcinków.

Podsumowanie

W niniejszym artykule staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, ile odcinków będzie miał serial Belfer 2. Dowiedzieliśmy się, że drugi sezon popularnego serialu TVN z Piotrem Głowackim liczyć będzie 8 odcinków. Premiera zaplanowana jest na 2024 rok, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Przekonaliśmy się również, że w nowych odcinkach Belfer 2 powrócą najważniejsi bohaterowie z pierwszego sezonu, jak Tomasz Jankowski, Wiktoria Prandota czy Hania Jankowska. Pojawią się także nowe postaci, które z pewnością wprowadzą sporo zamieszania. Akcja będzie rozgrywała się w tej samej szkole.

Odcinki Belfer 2 będą emitowane na platformie Player.pl. Aby je obejrzeć, trzeba będzie wykupić abonament. Za darmo można natomiast nadrobić pierwszy sezon serialu. Jeśli chodzi o fabułę, to Tomasz Jankowski zmierzy się z problemami osobistymi i zawodowymi, a także pojawią się nowe wątki poboczne.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Wam rozwiać najważniejsze wątpliwości dotyczące 2 sezonu serialu belfer ile odcinków. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zostawcie komentarz poniżej.

5 Podobnych Artykułów

 1. 5 smaków festiwal - najlepsze wydarzenie kulinarne
 2. Do widzenia do jutra: obsada i informacje o filmie
 3. Cicha noc 2017 Netflix - film na platformie streamingowej
 4. Filmy historyczne polskie - filmy dla młodzieży z lat 60 i 70, filmy wojenne z lat 50
 5. Film Kłopoty z Dziewczynami - Historia Miłości i Przeszkód
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Marta Hanek
Marta Hanek

Nazywam się Marta i jestem pasjonatką nowych technologii. Na moim blogu dzielę się wiedzą na temat automatyzacji procesów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i internetu rzeczy. Chcę w przystępny sposób tłumaczyć zawiłości nowoczesnych rozwiązań technologicznych i pokazywać, jak mogą ułatwiać życie. Wierzę, że innowacje poprawią jakość życia, jeśli będziemy podejmować mądre decyzje co do ich wykorzystania.


 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły